Lezzetlerimiz 25 yıldan fazla bir süredir sizlerle , özen ve tecrübeden gelen eşsiz kebaplarımızı yeni damaklara ulaştırma hevesiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Çıraklıkla başlayıp dünya mutfağında ustalığa uzanan, 25 yılık tecrübeyle Müslüm Kılıçalp ve Mesut Özdoğan olarak bizler 2014 yılında Ankara’da “İşimiz Kebap” sloganıyla yola çıktık.

Lezzet sektöründeki bilgi birikimimizi “Müslüm Kebap”a aktararak global bir lezzet markası olmayı hedefledik.

Ekip olarak, Türk misafirperverliğinin getirdiği kültürü karakterimiz haline getirerek, her zaman güler yüzlü ve özverili bir servis anlayışını benimsedik. Farklı ve lezzeti ön planda tutan zengin menü çeşitlerimizle, kebaplarımızın damaklarda yer edinmesine ve bu geleneksel lezzetin Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde aranan bir tat olması için çalışmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana fark yaratan, misafir memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla oluşturduğumuz çalışma disiplini, lezzetimiz ve yeni projelerimizle her daim gelişip, Türk kültür ve lezzet ikramında akılda kalıcı olmaya çalıştık.

Ana lezzet kaynağımız olan eti Balıkesir ve Diyarbakır’daki güvenilir üreticilerden temin ederek hazırladığımız özel kebapları mevsiminde, tamamen doğal ve yöresel ürünlerle servis etmekteyiz.

Ankara Köroğlu Caddesinde başlayan hikayemiz, kalitemiz ve samimiyetimizle birleşerek sevilen bir marka haline geldi. Yeni şubelerimize de ilk günkü heyecan ve özveriyle misafirlerimizle kavuşma mutluluğu yaşadık.

EŞŞİZ LEZZETLER

Ana lezzet kaynağımız olan eti Balıkesir ve Diyarbakır’daki güvenilir üreticilerden temin ederek hazırladığımız özel kebapları mevsiminde, tamamen doğal ve yöresel ürünlerle servis etmekteyiz.

YARIMAY

PİRZOLA

Izgarada Nefis Kuzu Eti Parçaları

MENU

YAPRAK

KEBAP

Baharat ile Marine Edilmiş Kuzu Sırtı Eti

HAKKIMIZDA

FISTIKZADE

ENERJİ PATLAMASI

Antep Fıstığının en güzel hali ...

İLETİŞİM

İKRAMLARIMIZ

MEVSİMLİK

Mevsim Yeşilliklerine Göre Hazırlanır

GALERİ

1993 .

 

ten gelceğe ulaşacak bir lezzet serüveni

13 S

 

saatlik nefis lezzetlerin sunulduğu 2 farklı şube

60 P

 

alanında uzman personel ve destek personeli

+ 30

 

farklı lezzetlerimizi tatmaya gelen müşteri